Samsung LS40FG750EUXEN 40" Curved Gaming Monitor Odyssey WUHD G7 G75F 5120x2160/21:9/350cd/m2/1ms, HDMI, USB, DP | Samsung
- TootjadSamsung
- Mudel: LS40FG750EUXEN
- Saadavus: 2
-
839€
Samsung LS40FG750EUXEN 40" Curved Gaming Monitor Odyssey WUHD G7 G75F 5120x2160/21:9/350cd/m2/1ms, HDMI, USB, DP | Samsung
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 520.00 mm |
| Gross height (mm) | 281.00 mm |
| Gross weight | 15.30 kg |
| Gross width (mm) | 1030.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Net weight | 11.30 kg |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3200.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Producer | Samsung |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Volume (m3) | 0.15 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: samsung ls40fg750euxen 40 curved gaming monitor odyssey wuhd g7 g75f 5120x2160219350cdm21ms, hdmi, usb, dp samsung, ls40fg750euxen, samsung, monitorid













